přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

Meřící latě

SEŘADIT PRODUKTY DLE
DOPRAVA ZDARMA Měřící výsuvná tyč 12 m

Teleskopická výsuvná měřící tyč, laminátová, jednotlivé díly se fixují šroubovací aretací. Maximální délka 12 m.

9.380,-
naše cena bez DPH
Messfix Compact 3m - měřící lať NEDO

NEDO MessFix - mechanická měřící teleskopická hliníková lať pro snadné, rychlé a přesné měření délek. Maximální délka 3 m, délka ve složeném stavu 0.70 m (dle provedení), dělení v mm, snadné odečítání naměřené hodnoty v okénku, lehká a odolná hliníková konstrukce, kompletně rozebíratelná, tzn. je možné vyměnit všechny díly.

4.945,-
naše cena bez DPH
Měřící lať NEDO Messfix Compact 5m

NEDO MessFix - mechanická měřící teleskopická hliníková lať pro snadné, rychlé a přesné měření délek. Maximální délka 5 m, délka ve složeném stavu 0.70 m (dle provedení), dělení v mm, snadné odečítání naměřené hodnoty v okénku, lehká a odolná hliníková konstrukce, kompletně rozebíratelná, tzn. je možné vyměnit všechny díly.

5.635,-
naše cena bez DPH
Měřící lať NEDO mEssfix 1m

NEDO MessFix - mechanická měřící teleskopická hliníková lať pro snadné, rychlé a přesné měření délek. Maximální délka 1 m, délka ve složeném stavu 0.70 m (dle provedení), dělení v mm, snadné odečítání naměřené hodnoty v okénku, lehká a odolná hliníková konstrukce, kompletně rozebíratelná, tzn. je možné vyměnit všechny díly.

4.370,-
naše cena bez DPH
Měřící lať NEDO Messfix 2m

NEDO MessFix - mechanická měřící teleskopická hliníková lať pro snadné, rychlé a přesné měření délek. Maximální délka 2 m, délka ve složeném stavu 0.70 m - 1.53 m (dle provedení), dělení v mm, snadné odečítání naměřené hodnoty v okénku, lehká a odolná hliníková konstrukce, kompletně rozebíratelná, tzn. je možné vyměnit všechny díly.

4.715,-
naše cena bez DPH
Měřící lať NEDO mEssfix 3m

NEDO MessFix - mechanická měřící teleskopická hliníková lať pro snadné, rychlé a přesné měření délek. Maximální délka 3 m, délka ve složeném stavu 0.70 m - 1.53 m (dle provedení), dělení v mm, snadné odečítání naměřené hodnoty v okénku, lehká a odolná hliníková konstrukce, kompletně rozebíratelná, tzn. je možné vyměnit všechny díly.

5.118,-
naše cena bez DPH
Měřící lať NEDO mEssfix 4m

NEDO MessFix - mechanická měřící teleskopická hliníková lať pro snadné, rychlé a přesné měření délek. Maximální délka 4 m, délka ve složeném stavu 0.70 m - 1.53 m (dle provedení), dělení v mm, snadné odečítání naměřené hodnoty v okénku, lehká a odolná hliníková konstrukce, kompletně rozebíratelná, tzn. je možné vyměnit všechny díly.

5.520,-
naše cena bez DPH
Měřící lať NEDO mEssfix 5m

NEDO MessFix - mechanická měřící teleskopická hliníková lať pro snadné, rychlé a přesné měření délek. Maximální délka 5 m, délka ve složeném stavu 0.70 m - 1.53 m (dle provedení), dělení v mm, snadné odečítání naměřené hodnoty v okénku, lehká a odolná hliníková konstrukce, kompletně rozebíratelná, tzn. je možné vyměnit všechny díly.

5.865,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Měřící tyč Nedo mEssfix S 5m

Měřící teleskopická tyč Nedo MessFix S je vhodná k měření délek - především otvorů a vzdáleností svisle vzhůru. Měřena je vzdálenost od počátku latě, v její vysunuté délce až k plošce na konci latě. Stačí jednoduše jen Messfix přiložit, vytáhnout a už můžete rozměr rychle a pohodlně odečíst na analogovém indikátoru. Dvě libely zajišťují přesnou stabilizaci latí v poloze horizontální i vertikální.

7.550,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Měřící lať NEDO mEssTronic 3m

NEDO MessTronic je elektronická měřící teleskopická hliníková lať s odečítáním naměřené hodnoty na displeji. Rozlišení je 1 mm, maximální délka 3m, délka ve složeném stavu 0.70, dělení v mm. Výhodou je snadné odečítání naměřené hodnoty na displeji, automatické vypnutí po 3 minutách nečinnosti, funkce ZERO = fixace referenčního bodu pro relativní měření, lehká a odolná hliníková konstrukce.

12.535,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Měřící lať NEDO mEssTronic 5m

NEDO MessTronic je elektronická měřící teleskopická hliníková lať s odečítáním naměřené hodnoty na displeji. Rozlišení je 1 mm, maximální délka 5m, délka ve složeném stavu 1.10m, dělení v mm. Výhodou je snadné odečítání naměřené hodnoty na displeji, automatické vypnutí po 3 minutách nečinnosti, funkce ZERO = fixace referenčního bodu pro relativní měření, lehká a odolná hliníková konstrukce.

13.685,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA NEDO Messtronic - měřící lať - 8m

NEDO MessTronic je elektronická měřící teleskopická hliníková lať s odečítáním naměřené hodnoty na displeji. Rozlišení je 1 mm, maximální délka 8m, délka ve složeném stavu 1.60, dělení v mm. Výhodou je snadné odečítání naměřené hodnoty na displeji, automatické vypnutí po 3 minutách nečinnosti, funkce ZERO = fixace referenčního bodu pro relativní měření, lehká a odolná hliníková konstrukce.

14.835,-
naše cena bez DPH
Měřící výsuvná tyč 8m

Teleskopická výsuvná měřící tyč, laminátová, jednotlivé díly se fixují šroubovací aretací. Maximální délka 8 m.

6.790,-
naše cena bez DPH
Teleskopická měřící tyč (lať) 6m

Teleskopická, laminátová, výsuvná měřící tyč, jednotlivé díly se fixují šroubovací aretací.

5.100,-
naše cena bez DPH
1 

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative